Gdy kobieta zachodzi w ciążę bardzo wiele zmienia się w jej życiu – zaczyna znacznie bardziej o siebie dbać, mając na uwagę to, iż nosi pod sercem całkowicie nowe życie , ukochane dziecko.

W związku z ciążą wiele pań zmienia nawyki żywieniowe (nie mówiąc już o rzuceniu palenia, a także picia alkoholu), a także regularnie odbywa wizyty u lekarza ginekologa.

Zaufanie ginekologa

Bardzo ważne jest by przyszła mama znalazła lekarza, który będzie wzbudzał jej zaufanie, ponieważ ginekolog będzie prowadził całą jej ciążę, reagował na problemy zdrowotne matki i maleńkiego dziecka. Jeśli mamy znajomego i sprawdzonego ginekologa, warto skorzystać z jego usług, w innym wypadku warto popytać koleżanki, czy rodzinę o to, czy znają dobrego lekarza.

Przy wyborze ginekologa możemy także zwrócić na to, w jakim szpitalu on pracuje – wówczas będziemy miały zapewnioną opiekę także podczas samego momentu porodu. Jeśli już zdecydujemy się na usługi jednego lekarza, warto korzystać z jego pomocy przez cały przebieg ciąży, bez niepotrzebnych i stresujących zmian.

Jak wygląda wizyta u ginekologa?

 


There are currently no comments.

87 − = 82